About-modirban

خدماتی که ما ارائه می‌دهیم

همۀ آدم‌ها و کسب‌وکارها برای موفقیت به مشاور، کوچ یا حمایتگر نیاز دارند. اگر شما هم به این فکر می‌کنید که باید جایگاهی بهتر از موقعیت کنونی‌تان داشته باشید، نگاهی به خدمات مدیربان بیندازید.

مشاوره کسب و کار

مشاورۀ کسب‌وکار برمبنای بیزینس کوچینگ

مشاوره به‌معنی کمک‌گرفتن به‌صورت حرفه‌ای و به‌دست‌آوردن اطلاعات لازم از افراد خبره در زمینه‌ای خاص است. مدیربان این امکان را برای مشتریانش فراهم می‌کند تا از تجربۀ ۱۱سالۀ فعالیت در این حوزه استفاده کنند. تفاوت مشاوره‌های مدیربان با مشاوره‌های مدیریتی در این است که بر مبانی بیزینس کوچینگ انجام می‌شود. در این روش بیزینس کوچ به صاحب کسب‌وکار راهکاری ارائه نمی‌دهد؛ اما به او کمک می‌کند تا با رسیدن به شناخت از خود و کسب‌وکارش به راهکارهای مناسب برای حل مسائلش برسد.

در این فایل pdf با سوابق کاری آقای مهدی فرهادی‌نیا، مشاور کسب‌و کار، بیشتر آشنا شوید.

آموزش هدف گذاری حرفه ای

آموزش هدف گذاری به‌صورت حرفه‌ای

برای همۀ ما پیش آمده که فکر کردیم باید در اوضاع زندگی‌مان، کارمان، جامعه و حتی جهان تغییراتی ایجاد کنیم؛ اما متأسفانه با وجود داشتنِ انگیزۀ زیاد، چون مهارت لازم برای هدفگذاری را نداشته‌ایم، حرکتی هم نکرده‌ایم. هدف گذاری مهارت است و مثل همۀ مهارت‌ها با تمرین به دست می‌آید. ما در دوره آموزشی هدف گذاری به‌صورت حرفه‌ای این مهارت را به شما یاد می‌دهیم و کمک می‌کنیم تا به اهداف و خواسته‌هایتان برسید.

آموزش کوچینگ

آموزش کوچینگ

کوچینگ در آمارها جزء مؤثرترین پیش‌ران‌ها و زمینه‌های توسعۀ فردی معرفی و فقط در کشور کانادا در سال ۲۰۱۶ به‌عنوان دومین حرفۀ روبه‌رشد شناخته شده است. ما یکی از فعالیت‌های حرفه‌ای خودمان را درزمینۀ  برگزاری دوره آموزش کوچینگ انتخاب کرده‌ایم تا در کنارتان باشیم و به شما کمک کنیم تا در زندگی رشد کنید، مسائلتان را حل کنید و به اهدافنان برسید.