دوره mba (دوره مدیریت کسب و کار) مدیربان

دوره MBA | آنلاین + حضوری در مشهد

نحوه برگزاریحضوری و آنلاین
طول دورهیکساله ( آموزش + کارگاه)
پیش نیازندارد

کسب‌وکارها و به‌خصوص مدیریت روزبه‌روز تخصصی‌تر می‌شوند و اینجاست که اهمیت شرکت دوره ام بی ای یا مدیریت کسب و کار بیش از پیش مشخص می‌شود. .دوره ام بی ای به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های رهبری و مدیریت کسب و کار را در خودتان توسعه دهید و جایگاهتان را در آینده تجارت بین‌المللی تضمین کنید. اگر شما مدیر عزیز متقاضی ثبت‌نام در دوره MBA آنلاین (ام بی ای آنلاین) هستید یا می‌خواهید به‌صورت حضوری در مشهد در این دوره شرکت کنید، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به سرفصل‌های این دوره تخصصی و رزومه استادان بیندازید.

سرفصل‌های دوره Mba

توجه: بنا به شرایط و تشخیص گروه و درخواست متقاضیان امکان تغییر در سرفصل‌ها وجود دارد.

اگر سوالی دارید، با ما در ارتباط باشید…

 1. فرم مشاوره دوره را پر کنید.
 2. به شماره ۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸(۹۸+) در تلگرام پیام دهید.

نظر شرکت‌کنندگان

چه کسانی در دوره های آنلاین Mba ثبت‌نام و شرکت می‌کنند؟

امروزه همه مردم بیش‌ازپیش به ارزش زمان پی برده‌اند و صرفه‌جویی در زمان را در اولویت قرار می‌دهند. مدیران هم از این قضیه مستثنا نیستند. شرکت در دوره غیرحضوری Mba (دوره مجازی Mba) به مدیران پرمشغله کمک می‌کند تا بدون نیاز به صرف هزینه زمانیِ رفت‌وآمد به کلاس‌های حضوری بتوانند در دوره های ام بی ای آنلاین (کلاسهای مدیریت کسب و کار) شرکت کرده و مباحث مدیریت حرفه ای کسب و کار را به‌صورت مجازی و آنلاین و از راه دور آموزش ببینند.

مزایای دوره مدیریت MBA

کارگاهی و عملیاتی بودن جلسات

در این دوره آموزش کسب و کار یادگیری در فضایی کارگاهی و تعاملی و دوستانه اتفاق می‌افتد. حتی امکان اضافه شدن سرفصل (بنا به نیاز و تقاضای شرکت‌کنندگان) وجود دارد.

استفاده از روش‌های خلاق یادگیری

در این دوره بعضی مفاهیم را با روش‌های خلاق یادگیری مثل بازی و رول‌پلی و...آموزش می‌دهیم؛ زیرا باعث عمیق‌ و لذت بخش شدن یادگیری و همچنین افزایش صمیمیت شرکت‌کنندگان می‌شود

ضبط ویدیو و صوت هر جلسه

با وجود اینکه تأکید ما بر حضور است تا یادگیری بیشتری اتفاق بیفتد، صوت و ویدیوی هر جلسه (با بهترین کیفیت) در اختیار شرکت‌کنندگان و افرادی قرار می‌گیرد که نتوانسته‌اند در کلاس شرکت کنند.

استفاده از استادان باتجربه

در این دوره پرکاربردترین مهارتهای موردنیاز مدیران را با کمک زبده‌ترین اساتید به شما آموزش می‌دهیم.

شبکه‌سازی حضوری و مجازی

یکی از اهدافی که مدیربان برای این دوره تخصصی مدیریت در نظر گرفته ‌است، شبکه‌سازی میان مدیران و کارآفرینان محترم است.

مناسب برای مدیرهای پرمشغله

مدت هر جلسه دو ساعت و نیم در هفته است. البته زمان انجام تمرین‌ها و پیاده‌سازی مباحث در کسب‌وکار از زمان حضور در کلاس جداست.

راه‌های کسب اطلاعات بیشتر

 1. پرکردن فرم مشاوره
 2. تماس با ۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸(۹۸+)
 3. ارسال پیام تلگرامی به ۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸(۹۸+)

برش‌هایی از آموزش‌های دوره

سرفصل تبلیغات

اهداف دوره آموزش مدیریت کسب و کار

هدف کلی دوره های آموزشی Mba توانمندکردن مدیران درزمینۀ ادارۀ کسب و کار است. لازم به ذکر است که هدف مجموعه مدیربان از برگزاری دوره Mba توانمندکردن مدیران درزمینۀ ادارۀ زندگی و کسب و کار است؛ زیرا ما زندگی و کسب و کار یک فرد را جدای از یکدیگر نمی‌دانیم؛ درنتیجه افزایش توانمندی فرد درزمینۀ ادارۀ کسب و کارش مشروط به افزایش توانمندی او در زندگی شخصی‌اش است.

در دوره جامع مدیریت حرفه‌ای کسب‌وکار مدیربان شخص یاد می‌گیرد علاوه بر این دانش‌ها چگونه هدف‌گذاری کند و خودش را نیز رشد و توسعه دهد تا بتواند مدیر بهتری شود. ما معتقدیم تا زمانی که خود شخص رشد نکند، نمی‌تواند کسب و کارش را رشد دهد (در صورتی که این سرفصل‌ها در آموزش MBA مرسوم نیست).
فرض مجموعۀ ما بر این است که مدیری که در دورۀ MBA مدیربان شرکت می‌کند، صد درصد خودکنترلی دارد؛ یعنی خودش تصمیم می‌گیرد مباحثی را که موردنیازش است، یاد بگیرد و در کسب و کار پیاده کند.

دستاوردهای دوره جامع مدیریت کسب و کار

  تغییر در ساختار کسب‌وکار

با کمک آموزش‌های این دوره می‌توانید ساختار کسب‌وکارتان را طراحی یا بازطراحی کنید؛ بنابراین سرعت رشدتان چندبرابر شده و بیشترین و بهترین استفاده را از منابع‌تان می‌برید.

  اصلاح سازمان فروش

سازمان فروش یکی از بخش‌هایی است که اصلاح آن بسیار مهم است؛ زیرا مستقیماً با سودآوری سازمان‌تان در ارتباط است. با شرکت در دوره ام بی ای می‌توانید قسمت فروش سازمان‌تان را به حالت ایدئال خود تغییر دهید.

  اصلاح فرایند تولید

میزان منابع مصرفی، مدت تولید و استفاده بهینه از امکانات جزو مواردی هستند که در فرایند فروش اهمیت زیادی دارند؛ درنتیجه کارآمدی و استفادۀ حداکثری از این موارد بسیار مهم است. دوره ام بی ای به شما کمک می‌کند تا این اصلاحات را شناسایی کرده و به‌سرعت عملی کنید.

راه‌های کسب اطلاعات بیشتر

 1. پرکردن فرم مشاوره
 2. تماس با ۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸(۹۸+)
 3. ارسال پیام تلگرامی به ۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸(۹۸+)

اگر مایلید گالری تصاویر دوره جامع مدیریت حرفه‌ای کسب و کار حضوری ما را در مشهد ببینید، سری به صفحه گالری تصاویر mba بزنید.

سؤالات متداول

در این بخش می‌توانید پرتکرارترین سوالاتی را مشاهده کنید که شرکت کنندگان این دوره از ما پرسیده‌اند. امیدواریم برای شما هم مفید و پاسخ‌گوی سوالات‌تان باشد. درصورتی‌که جواب سوالتان را در این بخش پیدا نمی‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم از طریق چت واتساپ با ما در میان بگذاررید.  

MBA مخفف Master Of Business Administration و به‌معنی مدیریت ارشد کسب و کار است؛ درصورتی‌که DBA به‌معنی مدیریت حرفه‌ای کسب و کار می‌باشد.

هر زمانی که بخواهید می‌توانید از دوره انصراف دهید؛ اما وجه ثبت‌نام شما بازگشت داده نمی‌شود.

اینترنت + یک گوشی هوشمند میان‌مدل (معمولی) + هندزفری.

برای عزیزانی که تمایل به دریافت مدرک داشته باشند، مدرک دوره mba فنی و حرفه ای ارائه می‌دهیم.

خیر؛ اما کاربرگ‌هایی به شرکت‌کنندگان داده می‌شود تا مباحث تدریس‌شده را به‌صورت عملی در کسب‌وکارشان پیاده کنند.

دفتر مدیربان به آدرس: مشهد، خیابان خیام جنوبی ۲۶، پلاک ۱۰، طبقه ۵

نیمی از شهریه هنگام ثبت‌نام و مابقی آن در ۴ قسط دریافت می‌شود. در صورت پرداخت نقدی شامل تخفیف ۱۶درصدی خواهید شد.

در صورت کم‌کاری و انجام ندادن تمرینات و بنا بر تشخیص استاد دوره اخراج شوید.

مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط.

69 دیدگاه برای “دوره mba

 1. علی محمد عندلیبان گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید
  حوزه فعالیت من صادرات هست. خیلی شک دارم که در دوره mba شرکت کنم یا dba و نمی‌دونم حضور در کدوم دوره برای من مناسب‌تره. از طرفی رزومه استاد دوره واقعا درخشان هست و حیفم میاد این فرصت طلایی رو از دست بدم.
  ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   سپاس از لطف شما
   این مقایسه شما اشتباه هست؛ چون dba و mba در راستا و طول هم هستند. شما باید اول در دوره ام بی ای و سپس در دوره dba شرکت کنید؛ البته اگر مایل هستید که دکترای مدیریت کسب و کار (dba) هم بگیرید.
   موفق باشی

 2. حامد گفته:

  سلام و وقت به خیر
  از مجموعه مدیربان و آقای دکتر فرهادی‌نیا تشکر میکنم بابت ارایه خیلی عالی مباحث. من قبلا از جلسات مشاوره ایشون استفاده کرده بودم و چون رضایت بسیار زیادی داشتم و تاثیرش رو در رشد کسب و کارم دیدم، تصمیم گرفتم در دوره mba هم شرکت کنم و بسیار از تصمیمم راضی هستم.
  خداقوت به تیم خوب مدیربان

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و احترام حامد عزیز
   خیلی خوشحالیم که از شرکت تو این دوره رضایت کافی دارید. برای شما و کسب و کارتون آرزوی موفقیت و توسعه بیشتر می کنیم
   موفق باشید

 3. مهدی گفته:

  سلام
  وقت به خیر
  چقدر جالب و خلاقانه که از بازی برای آموزش استفاده می‌کنید. متاسفانه تصور اکثر ما اینه که بازی فقط برای یادگیری کودکان است.
  موفق باشید

 4. aliram گفته:

  سلام و عرض احترام
  برای افرادی که با شما قرارداد حمایتگری سالانه ببندند، حضور در دوره mba رایگان هست یا باید هزینه شو پرداخت کنند؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   حمایتگری سالانه ما شامل سه بخش آموزش، کوچینگ و مشاوره است. افرادی که از این خدمت استفاده می کنند، می‌تونند از آموزش های دوره ام بی ای رایگان و بدون پرداخت هزینه مجزا استفاده کنند.

 5. فرید گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  مباحث این دوره برای کسب و کارهای صنابع خاصی مفیده یا برای هر نوع کسب و کاری؟ و اینکه در صورتی که در این دوره شرکت کنیم از خدمت مشاوره دکتر فرهادی نیا هم شامل ما می شه؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   ۱. این دوره یک دوره آموزشی مهارت های مدیریت است و برای هر مدیری از هر صنعتی مفید است.
   ۲. خیر متاسفانه. فقط مشتریان حمایتگری سالانه می تونند از مشاوره اقای دکتر و آموزش های دوره ام بی ای به صورت رایگان استفاده کنند.

 6. حسن ایمانی گفته:

  سلام
  من مشهد نیستم و درگز زندگی می کنم. متاسفانه شرایطم طوری نیست که بتونم حضوری در دوره شما شرکت کنم. دوره mba مجازی تون به چه صورت است؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست عزیز
   دوره مجازی ما به این صورت هست که ویدیوی جلسات رو هر هفته به همراه تمرینات مربوط به همون سرفصل بهتون می دیم. شما هم باید تمرینات رو بعد از اینکه انجام دادید، برای ما بفرستید تا ویدیوی جلسه بعد رو دریافت کنید.
   شهریه دوره نصف دوره حضوری مون هست؛ یعنی ۹میلیون و ۵۰۰هزار تومان.
   از لحاظ کیفیت ویدیوها هم مطمئن باشید که هم از لحاظ فنی و هم محتوایی در حد خیلی خوبی هستند.

 7. قلیچی گفته:

  سلام
  سال نو مبارک
  از مجموعه مدیربان بابت برگزاری این دوره حرفه ای خیلی متشکرم. پشتیبانی فوق العاده ای دارید. از وقتی در این دوره شرکت کردم، زندگی کاری و شخصی من تغییرات زیادی کرده و نظم زیادی وارد کار و زندگی من شده. توجه شما به رشد فردی در کنار توسعه و رشد کسب و کار بسیار ستودنی هست و من کمتر مجموعه ای رو دیدم که این طور باشه.
  از دکتر فرهادی نیا و سایر اساتید دوره بسیار سپاسگزارم
  موفق باشید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و ارادت
   دوست عزیز شما باید ببینید که نیازتون چی هست و براساس اون تصمیم بگیرید در کدوم گرایش شرکت کنید.
   مقاله گرایش های mba رو بخونید. به انتخاب درست و بهینه شما کمک می‌کنه.
   موفق باشید

 8. صادق افخم گفته:

  سلام
  افرادی که امکان شرکت در تمام کارگاه‌های دوره رو ندارند و فقط بعضی از سرفصلها رو نیاز دارند، می تونند ویدیو بعضی جلسات رو تهیه کنند؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و ارادت
   بله.
   برای افرادی که ویدیوهای دوره رو تهیه می کنند،کاربرگ های تمرین در نظر گرفته شده. همچنین اگه سوالی داشته باشند، می تونند با استادان در ارتباط باشند و سوالاتشون رو بپرسند

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و عرض ادب
   اگر منظور شما کوچینگ مدیران اجرایی هست، متاسفانه جزو مباحث این دوره نیست؛ اما یکی از درس های این دوره سرفصل «مدیر در نقش کوچ» هست که طی ۴ جلسه برگزار شد و ویدیوی جلسات هم به‌زودی در بخش محصولات سایت قرار می‌گیره و قابل تهیه هست
   موفق باشید

 9. همتی گفته:

  سلام و خسته نباشید به اعضای خوب مجموعه مدیربان
  از اینکه این دوره پربار رو برگزار کردید و این توفیق نصیب من شد تا شرکت کنم بسیار خرسندم. شرکت در این دوره نقطه عطفی در زندگی شخصی و کاری من بود؛ چون هم در زمینه توسعه فردی خیلی رشد کردم و هم اینکه در کسب‌وکارم شاهد رشد چشمگیری بودم.
  همیشه موفق و پاینده باشید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و احترام
   بله. امکان پرداخت اقساطی و شرایطی هم وجود داره. برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساطی از طریق چت واتساپ با روابط عمومی مجموعه در ارتباط باشید

 10. مهری محمدی گفته:

  سلام
  وقت به خیر
  من می‌خوام در دوره آنلاین شما شرکت کنم. باید صبر کنم تا دوره جدیدتون شروع بشه و بعد ویدیوها رو تهیه کنم یا همان الان میتونم اقدام به خرید کنم؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام به شما هر زمان که بخواهید می‌تونید در دوره شرکت و ویدیوها رو تهیه کنید. اگر بعد از زمان خرید شما سرفصل جدیدی اضافه شد، ویدیوهای اپن جلسات هم در اختیارتان قرار میگیره

 11. iman گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  من در حال حاضر می تونم توی دوره حضوری شما شرکت کنم و شرایطش رو دارم؛ اما ممکنه تا ۲ ماه آینده مجبور به مهاجرت بشم. من باید شهریه دوره حضوری رو پرداخت کنم یا دوره آنلاین؟

 12. دکتر حمید ریحانی گفته:

  سلام به مسئولان مجموعه خوب و دوست داشتنی مدیربان
  خسته نباشید می گم به دکتر فرهادی نیا عزیر و دلسوز واقعی کسب و کارها
  خوشحال هستم که این دوره رو راه اندازی کردید. این دوره قطعا کمک زیادی به رشد کسب و کارها خواهد کرد
  همیشه موفق و پاینده باشید.

 13. امین بهنام گفته:

  سلام و خداقوت
  دانشجوی ارشد مدیریت استراتژیک هستم
  متخصص طرح و برنامه سازمانی
  تحقیق و توسعه و تدوین سنداستراتژی
  و علاقه مند حوزه تدریس مدیریت
  زیمنه ای برای همکاری وجودداشت درخدمتم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و عرض ادب
   همکاری با شما باعث افتخار ماست جناب بهنام
   در صورت فراهم شدن زمینه همکاری حتما از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهیم بود
   موفق باشید

 14. حامد ثانی گفته:

  سلام
  من مشهد هستم.
  اگه بخوام در بعضی از سرفصل های کلاس (بر اساس نیازم) به صورت حضوری شرکت کنم، این امکان وجود داره؟
  نمی خوام در کل دوره شرکت کنم

  • مدیر سایت گفته:

   سلام

   لطفا درخواستتون رو در مکتوب و در قالب یک ایمیل برای ما بفرستید تا بعد از بررسی های لازم پاسخ رو خدمتتون بفرستیم

  • مدیر سایت گفته:

   مدیریت فرایند کسب و کار خیلی جزئی‌تر از مدیریت جامع هست. مدیریت فرایند کسب و کار فقط به فرایندهای سازمانی می‌پردازد؛ اما در دوره جامع ام بی ای ر علاوه بر فرایندها به ساختار و استراتژی کسب و کار، پیشینه آن و…. می‌پردازیم.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   آخرین سرفصلی که در حال برگزاری است، برندینگ هست. سرفصل بعدی مدیریت منابع انسانی است. برای ثبت‌نام از طریق چت واتساپ با روابط عمومی مجموعه در ارتباط باشید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   این موضوع رو در برنامه داریم. اما درکل تجربه ما نشون داده که مدیران کسب و کار به‌علت مشغله کاری که دارند، در ابتدا پرشور و بعد کمتر در کلاس‌های حضوری یا آنلاین حاضر می‌شن؛ به همین دلیل ما ویدیوی جلسات رو در اختیارشون قرار می‌دیم و البته پشتیبانی هم می‌کنیم تا درصورتی‌که سوال یا راهنمایی در خصوص مباحث اموزشی دوره داشتند، بتونیم بهشون کمک کنیم.

 15. علی لسانی گفته:

  سلام
  توی سرفصل‌های دوره‌تون نوشتید: کارگاههای توسعه فردی
  این سرفصل‌ها در دوره های مدیریتی مرسومه یا شما اضافه کردید,؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام به شما
   تدریس سرفصل‌های توسعه فردی در دوره‌های مدیریتی مرسوم نیست. چون هدف ما در مدیربان رشد و توسعه فردی و کسب و کاری افراد در کنار یکدیگر هست، ما این سرفصل‌ها رو اضافه کردیم تا یک دوره جامع و چندبعدی ارائه بدیم.

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و عرض ادب
   هدف ما از برگزاری این دوره افزایش مهارت‌های مدیریتی در شرکت‌کنندگان هست. به همین دلیل نه آزمونی گرفته می‌شه و نه کارنامه ای ارائه می‌دیم. تمام تلاش ما ارائه آموزش‌های کاربردی هست که هر مدیری بتونه در کسب و کار خودش پیاده کنه.

 16. mahdiye گفته:

  سلام
  توی سرفصل های دوره تون مدیریت فروش و مدیریت بازاریابی رو جدا نوشتید. دردوره شما دو تا سرفصل جدا تدریس می شه؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و احترام
   بله دو سرفصل جداست. مدیریت کادر فروش رو آقای اشرف و مدیریت مارکتینگ رو اقای دکتر فرهادی‌نیا تدریس می‌کنند.

 17. ملیحه خندان گفته:

  سلام
  وقتتون به خیر و نیکی
  این سرفصل های آموزشی دوره mba مثل مدیریت منابع انسانی رو به صورت تک دوره در سازمان مشتری برگزار می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 10 =