دوره mba (دوره مدیریت کسب و کار) مدیربان

دوره MBA | آنلاین + حضوری در مشهد

نحوه برگزاریحضوری و آنلاین
هزینه دوره mba در مشهد (حضوری)۱۹میلیون تومان
هزینه دوره mba آنلاین۹میلیون و ۵۰۰هزار تومان
طول دورهیکساله ( آموزش + کارگاه)
پیش نیازندارد

کسب‌وکارها و به‌خصوص مدیریت روزبه‌روز تخصصی‌تر می‌شوند و اینجاست که اهمیت شرکت دوره ام بی ای یا مدیریت کسب و کار بیش از پیش مشخص می‌شود. .دوره ام بی ای به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های رهبری و مدیریت کسب و کار را در خودتان توسعه دهید و جایگاهتان را در آینده تجارت بین‌المللی تضمین کنید. اگر در حال حاضر مدیر کسب و کار هستید، شرکت در دوره MBA (دوره مدیریت کسب و کار) هوشمندانه‌ترین سرمایه‌گذاری روی خودتان و کسب و کارتان است. اگر هم صرفاً به مدیریت علاقه‌مندید، یادگیری مهارت‌های این دوره فرصت‌های شغلی فوق‌العاده‌ای را در زمینه‌های گوناگون برای شما فراهم می‌کند. اگر شما مدیر عزیز متقاضی ثبت‌نام در دوره MBA آنلاین (ام بی ای آنلاین) هستید یا می‌خواهید به‌صورت حضوری در مشهد در این دوره شرکت کنید، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به سرفصل‌های این دوره تخصصی و رزومه استادان بیندازید. هدف ما برگزاری بهترین دوره Mba در ایران است.

در ویدیوی زیر دکتر مهدی فرهادی‌نیا دوره مدیریت Mba مدیربان را معرفی می‌کنند.

چه کسانی در دوره های آنلاین Mba ثبت‌نام و شرکت می‌کنند؟

امروزه همه مردم بیش‌ازپیش به ارزش زمان پی برده‌اند و صرفه‌جویی در زمان را در اولویت قرار می‌دهند. مدیران هم از این قضیه مستثنا نیستند. شرکت در دوره غیرحضوری Mba (دوره مجازی Mba) به مدیران پرمشغله کمک می‌کند تا بدون نیاز به صرف هزینه زمانیِ رفت‌وآمد به کلاس‌های حضوری بتوانند در دوره های ام بی ای آنلاین (کلاسهای مدیریت کسب و کار) شرکت کرده و مباحث مدیریت حرفه ای کسب و کار را به‌صورت مجازی و آنلاین و از راه دور آموزش ببینند.

نظر شرکت‌کنندگان

در این بخش می‌توانید نظرات شرکت کنندگان دوره را ببینید. بعضی از این عزیزان از خدمات دیگر مدیربان نیز استفاده کرده‌اند؛ ازجمله مشاوره کسب و کار، جلسات کوچینگ، حمایتگری سالانه کسب و کار و …؛ به همین دلیل در بازخوردهایشان به تاثیرات مدیربان در زندگی شخصی و بیزینس‌شان اشاره کرده‌اند.

سرفصل های دوره MBA

 • اصول مدیریت کسب و کار
 •  تاریخچه مدیریت ایران و جهان
 •  آینده پژوهی
 •  برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک
 •  مدیریت منابع انسانی
 •  مدیریت رفتار سازمانی
 •  مدیریت تیم فروش
 •  مدیریت بازاریابی 
 • رفتار مصرف کننده
 • تئوری سازمان
 •  اصول و فنون مذاکره
 •  تجارت الکترونیک
 •  رهبری
 •  برندینگ
 •  مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی
 •  مباحث حقوقی
 •  کارگاه‌های توسعه فردی
 •  مدیر در نقش کوچ
 • مدل‌های کسب و کار
 • اقتصاد کلان

توجه: بنا به شرایط و تشخیص گروه و درخواست متقاضیان امکان تغییر در سرفصل‌ها وجود دارد.

اگر سوالی دارید، با ما تماس بگیرید…  

+۹۸۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸  

اصول و قواعد مدیریت کسب و کار

با اینکه حدود ۲ قرن از پیدایش مدیریت می‌گذرد، هنوز بحث‌های هنر یا علم بودن مدیریت ادامه دارد؛ اما هر دو گروه بر سر یک چیز توافق دارند: مدیریت اصولی دارد که باید رعایت شود. در این سرفصل از دوره آموزشی MBA شما با اصول و قواعد مدیریت کسب و کار آشنا می‌شوید.

تاریخچه مدیریت ایران و جهان

تاریخچۀ مدیریت یکی از رایج‌ترین سرفصل های mba است که به ما می‌گوید بزرگان این عرصه چه نظریات و ایده‌هایی داشته‌اند و آن ایده‌ها و نظریاتی که آزمایش شده‌اند، هرکدام چه نتایجی را به‌دنبال داشته‌اند. تاریخچه مدیریت یکی دیگر از مباحثی است که در دوره های MBA آموزش داده می‌شود.

آینده پژوهی

چه مشاغلی تا دو دهه‌ی آینده از بین می‌روند؟ چه مشاغلی به وجود می‌آیند یا جان می‌گیرند؟ کسب و کار شما جزو کدام گروه است؟ در سر فصل آینده‌پژوهی باتوجه‌به الگوها و عوامل موثر در تغییر یا ثبات شرایط آیندۀ بالقوه را تجسم کرده و احتمالات وقوع هر تغییر را می‌سنجیم.

مدیریت تیم فروش

وقتی کلمۀ بازاریابی به گوش می‌رسد، معمولاً «هنر فروش محصولات» در ذهن تداعی می‌شود؛ در صورتی که پیتر دراکر معتقد است بازاریابی، رساندن میزان فروش محصول (یا خدمت) به بیشترین میزان ممکن است. در این سرفصل درباره مدیریت سازمان فروش با شما صحبت می‌کنیم.

در ویدیوی بالا می‌توانید برشی از دوره مدیریت فروش  را ببینید. مدرس این دوره جناب آقای علیرضا اشرف مشاور موردتایید معاونت علمی ریاست جمهوری درزمینه بازاریابی و فروش هستند.

مدیریت مارکتینگ یا بازاریابی

بسیاری از افراد مدیریت تیم مارکتینگ و مدیریت تیم فروش را باهم یکی می‌دانند. ازآنجایی‌که این دو سرفصل باهم فرق متفاوت هستند، ما در دوره ام بی ای مدیربان دو سرفصل مجزا برای آن‌ها تعریف کرده‌ایم. در این دوره شما در یک فضای کارگاهی با هرآنچه یک مدیر بازاریابی باید بداند، آشنا خواهید شد؛ ازجمله چگونگی تعیین اندازه بازار، تحقیقات بازار و...؛
همچنین در این کارگاه بررسی موردی یکی‌دو نمونه از تحقیقات بازار شرکت‌های واقعی به‌همراه تعیین اندازه بازار چند نفر از شرکت‌کنندگان انجام شده است که دیدن آن به شما کمک می‌کند تا این آموزش‌ها را برای کسب و کار خود پیاده کنید.

مدیریت رفتار کارکنان در سازمان

در این سرفصل درباره رفتار کارمندان در سازمان و در کنار آن، تحلیل و بررسی درست رفتار اعضای سازمان صحبت می‌کنیم. علت شکل‌گیری این حوزه افزایش بهره‌وری سازمان با شناسایی عوامل موثر بر عملکرد و رفتار کارکنان است.

اگر سوالی دارید، با ما تماس بگیرید…  

+۹۸۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸  

اصول و فنون یک مذاکره

مذاکره یکی از ضروری‌ترین مهارت‌های موردنیاز مدیران است. این مهارت از فروش گرفته تا حتی جذب و استخدام بسیار پرکاربرد است. در این مبحث از سرفصل‌هایی مانند شناخت فرایند مذاکره، مدیریت زمان در مذاکره، کاربرد هوش هیجانی در مذاکره و... تدریس می‌شوند.

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک هرگونه فعالیت تجاری آنلاین و در بستر اینترنت است؛ فعالیت‌هایی مانند خریدوفروشِ خدمات و محصولات و اطلاعات. بدیهی است با حضور روزافزون مخاطبین در فضای مجازی و استفاده از اینترنت لزوم حضور در این بازار بیشتر و بیشتر می‌شود.

برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک

وظیفه مدیر هر سازمانی برنامه‌ریزی، نظارت و اجراست؛ بنابراین می‌بینید که مدیریت و برنامه‌ریزی از یکدیگر جدانشدنی هستند. در این سرفصل درباره مدیریت و برنامه‌ریزی استراتژیک صحبت می‌کنیم که جهت‌گیری‌های طولانی‌مدت سازمان را مشخص کرده و مسیر تحقق اهداف سازمان را هموار می‌کنند.

در دوره مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک مدیربان برنامه ریزی راهبردی را به‌صورت مفصل آموزش داده‌ایم. این دوره کاملا کارگاهی و همراه با حل تمرین است. 

رهبری

نگاهی به موفق‌ترین سازمان‌های دنیا نشان می‌دهد همۀ آن‌ها رهبرانی با پیروان بسیار دارند. در این سرفصل آموزش می‌دهیم چگونه رهبری تاثیرگذار در سازمانتان باشید. رهبری سبدی از مهارت‌های انسانی نظیر صبر، ارتباط موثر، قابل اعتماد بودن، همدلی، و... است.

برندینگ

در این سرفصل درباره برندینگ صحبت می‌شود. برندینگ هنر ماندگاری در ذهن مخاطب و به‌تبع آن وفاداری اوست. داشتن برند خوب نه‌تنها تاثیرات شگفت‌انگیز برون‌سازمانی دارد؛ بلکه روی افراد خود سازمان نیز تأثیر چشم‌گیری می‌گذارد؛ طوری که می‌توان برند را معنای کسب‌وکار نامید.

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

تجربه چندین ساله ما در حوزه مشاوره کسب وکار نشان می‌دهد یکی از دلایل شکست بیزینس‌ها ناآگاهی مدیران غیر مالی با مبجث مدیریت مالی است؛ به همین دلیل این مبحث را جزو سرفصل‌های این دوره قرار داده‌ایم.

اگر سوالی دارید، با ما تماس بگیرید…  

+۹۸۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸  

مباحث حقوقی

مسائلی مانند مالیات، حقوق کارکنان و انواع قرارداد از جمله مسائلی هستند که به حداقل دانش حقوقی نیاز دارند؛ حتی به مدیران شرکت‌هایی که دپارتمان حقوقی مجزا دارند نیز توصیه می‌شود نسبت به این مباحث ناآگاه نباشند. در این سرفصل مباحث حقوقی موردنیاز مدیران آموزش داده می‌شود.

مدیر در نقش کوچ

مدیر در نقش کوچک برای ارتقای کیفیت ارتباط مدیر با مشتریان و همکاران ضروری است. اینکه شما به‌عنوان مدیر چگونه باید نرخ تعامل و مشارکت کارکنان را بالا ببرید، در موفقیت سازمانتان بسیار ضروری است. به همین دلیل یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های این دوره را مدیر در نقش کوچ قرار داده‌ایم.

در ویدیوی بالا می‌توانید قسمتی از کارگاه مدیر در نقش کوچ را ببینید. مدرس این دوره جناب آقای حمید فقیری، مدرس حرفه‌ای مهارت‌های کوچینگ و آموزش کوچینگ کوچ ماهر هستند.

کارگاه‌های توسعه و رشد فردی

همه ما می‌دانیم انسانی موفق است که به تمام جنبه‌های زندگی‌اش پرداخته و تک‌‌بُعدی نباشد. در این سرفصل از دوره آموزش MBA مباحث مختلف رشد فردی مانند چرخ زندگی، مدیریت زمان، عزت نفس، تصمیم‌گیری، خلاقیت و... تدریس می‌شود.

درخواست مشاوره دوره

با یکی از  سه روش زیر درخواست‌تان را برای ثبت نام در دوره به اطلاع ما برسانید.

 

۱. به شماره ۰۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸ در واتساپ پیام دهید.

۲. فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

۳. با شماره +۹۸۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸ تماس بگیرید.

اهداف دوره آموزش مدیریت کسب و کار

هدف کلی دوره های آموزشی Mba توانمندکردن مدیران درزمینۀ ادارۀ کسب و کار است. لازم به ذکر است که هدف مجموعه مدیربان از برگزاری دوره Mba توانمندکردن مدیران درزمینۀ ادارۀ زندگی و کسب و کار است؛ زیرا ما زندگی و کسب و کار یک فرد را جدای از یکدیگر نمی‌دانیم؛ درنتیجه افزایش توانمندی فرد درزمینۀ ادارۀ کسب و کارش مشروط به افزایش توانمندی او در زندگی شخصی‌اش است.

در دوره جامع مدیریت حرفه‌ای کسب‌وکار مدیربان شخص یاد می‌گیرد علاوه بر این دانش‌ها چگونه هدف‌گذاری کند و خودش را نیز رشد و توسعه دهد تا بتواند مدیر بهتری شود. ما معتقدیم تا زمانی که خود شخص رشد نکند، نمی‌تواند کسب و کارش را رشد دهد (در صورتی که این سرفصل‌ها در آموزش MBA مرسوم نیست).
فرض مجموعۀ ما بر این است که مدیری که در دورۀ MBA مدیربان شرکت می‌کند، صد درصد خودکنترلی دارد؛ یعنی خودش تصمیم می‌گیرد مباحثی را که موردنیازش است، یاد بگیرد و در کسب و کار پیاده کند.

دستاوردهای دوره جامع مدیریت کسب و کار

  تغییر در ساختار کسب‌وکار

با کمک آموزش‌های این دوره می‌توانید ساختار کسب‌وکارتان را طراحی یا بازطراحی کنید؛ بنابراین سرعت رشدتان چندبرابر شده و بیشترین و بهترین استفاده را از منابع‌تان می‌برید.

  اصلاح سازمان فروش

سازمان فروش یکی از بخش‌هایی است که اصلاح آن بسیار مهم است؛ زیرا مستقیماً با سودآوری سازمان‌تان در ارتباط است. با شرکت در دوره ام بی ای می‌توانید قسمت فروش سازمان‌تان را به حالت ایدئال خود تغییر دهید.

  اصلاح فرایند تولید

میزان منابع مصرفی، مدت تولید و استفاده بهینه از امکانات جزو مواردی هستند که در فرایند فروش اهمیت زیادی دارند؛ درنتیجه کارآمدی و استفادۀ حداکثری از این موارد بسیار مهم است. دوره ام بی ای به شما کمک می‌کند تا این اصلاحات را شناسایی کرده و به‌سرعت عملی کنید.

مزایای دوره مدیریت MBA

کارگاهی و عملیاتی بودن جلسات

در این دوره آموزش کسب و کار یادگیری شرکت‌کنندگان در فضایی کارگاهی و تعاملی و دوستانه اتفاق می‌افتد. حتی امکان اضافه شدن سرفصل (بنا به نیاز و تقاضای شرکت‌کنندگان) وجود دارد.

استفاده از روش‌های خلاق یادگیری

در این دوره بعضی مفاهیم را با روش‌های خلاق یادگیری مثل بازی و رول‌پلی و...آموزش می‌دهیم؛ زیرا باعث عمیق‌ و لذت بخش شدن یادگیری مطالب و همچنین افزایش صمیمیت میان شرکت‌کنندگان می‌شود

ضبط ویدیو و صوت هر جلسه

با وجود اینکه تأکید ما بر حضور است تا یادگیری بیشتری اتفاق بیفتد، صوت و ویدیوی هر جلسه (با بهترین کیفیت) در اختیار شرکت‌کنندگان و افرادی قرار می‌گیرد که نتوانسته‌اند در کلاس شرکت کنند.

استفاده از استادان باتجربه

در این دوره پرکاربردترین مهارتهای موردنیاز مدیران را با کمک زبده‌ترین اساتید به شما آموزش می‌دهیم.

شبکه‌سازی حضوری و مجازی

یکی از اهدافی که مدیربان برای این دوره تخصصی مدیریت در نظر گرفته ‌است، شبکه‌سازی میان مدیران و کارآفرینان محترم است.

مناسب برای مدیرهای پرمشغله

مدت هر جلسه دو ساعت و نیم در هفته است. البته زمان انجام تمرین‌ها و پیاده‌سازی مباحث در کسب‌وکار از زمان حضور در کلاس جداست.

اگر سوالی دارید، با ما تماس بگیرید…  

+۹۸۹۱۵۴۵۲۱۳۳۸  

معرفی مجری دوره جامع MBA

دکتر فرهادی نیا- مشاوره کسب و کار

جناب آقای مهدی فرهادی‌نیا مشاور کسب‌وکار؛

 •  در حال دفاع دکترای مدیریت حرفه‌ای کسب‌وکار DBA؛
 •   مدیر پروژۀ اولین رویداد کسب‌وکار ایران (Tehran Business Show)؛
 •   مدیر تحقیق و توسعۀ شرکت ایده تجارت هرمس (شرکت پیش‌گام در صنعت نمایشگاهی همایشی مطرح در خاورمیانه)؛
 •   مشاور و مربی شرکت گرین‌وب (شرکت پیش‌گام در صنعت طراحی وب و دیجیتال‌مارکتینگ در شرق کشور)؛
 •    مشاور و تسهیل‌گر اولین و بزرگ‌ترین مرکز مطالعه کشور (کتاب‌پردازان)؛
 •   مشاور بیش از ۴۰۰ سازمان و شرکت  خصوصی در ۱۰ سال اخیر؛
 •  مدیر تحقیق و توسعۀ چندین شرکت پیشرو در صنایع غذایی و دانش‌بنیان در ۵ سال اخیر؛
 •  مدیر اجرایی پروژه تحقیقات بازار مجتمع نان صنعتی ناندیس، بزرگ‌ترین مجتمع تولید صنعتی نان در ایران؛
 • مدیر اجرایی پروژۀ تحقیقات بازار هولدینگ سپاهان باتری شرکت توان باتری، بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ باتری UPS ایران.

در صورت تمایل می‌توانید درباره دکتر مهدی فرهادی نیا بیشتر بدانید.

اگر مایلید گالری تصاویر دوره جامع مدیریت حرفه‌ای کسب و کار حضوری ما را در مشهد ببینید، سری به صفحه گالری تصاویر mba بزنید.

سؤالات متداول

در این بخش می‌توانید پرتکرارترین سوالاتی را مشاهده کنید که شرکت کنندگان این دوره از ما پرسیده‌اند. امیدواریم برای شما هم مفید و پاسخ‌گوی سوالات‌تان باشد. درصورتی‌که جواب سوالتان را در این بخش پیدا نمی‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم از طریق چت واتساپ با ما در میان بگذاررید.  

MBA مخفف Master Of Business Administration و به‌معنی مدیریت ارشد کسب و کار است؛ درصورتی‌که DBA به‌معنی مدیریت حرفه‌ای کسب و کار می‌باشد.

هر زمانی که بخواهید می‌توانید از دوره انصراف دهید؛ اما وجه ثبت‌نام شما بازگشت داده نمی‌شود.

اینترنت + یک گوشی هوشمند میان‌مدل (معمولی) + هندزفری.

برای عزیزانی که تمایل به دریافت مدرک داشته باشند، مدرک دوره mba فنی و حرفه ای ارائه می‌دهیم.

خیر؛ اما کاربرگ‌هایی به شرکت‌کنندگان داده می‌شود تا مباحث تدریس‌شده را به‌صورت عملی در کسب‌وکارشان پیاده کنند.

دفتر مدیربان به آدرس: مشهد، خیابان خیام جنوبی ۲۶، پلاک ۱۰، طبقه ۵

نیمی از شهریه هنگام ثبت‌نام و مابقی آن در ۴ قسط دریافت می‌شود. در صورت پرداخت نقدی شامل تخفیف ۱۶درصدی خواهید شد.

در صورت کم‌کاری و انجام ندادن تمرینات و بنا بر تشخیص استاد دوره اخراج شوید.

مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط.

69 دیدگاه در دوره mba

 1. علی محمد عندلیبان says:

  سلام و عرض خسته نباشید
  حوزه فعالیت من صادرات هست. خیلی شک دارم که در دوره mba شرکت کنم یا dba و نمی‌دونم حضور در کدوم دوره برای من مناسب‌تره. از طرفی رزومه استاد دوره واقعا درخشان هست و حیفم میاد این فرصت طلایی رو از دست بدم.
  ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست عزیز
   سپاس از لطف شما
   این مقایسه شما اشتباه هست؛ چون dba و mba در راستا و طول هم هستند. شما باید اول در دوره ام بی ای و سپس در دوره dba شرکت کنید؛ البته اگر مایل هستید که دکترای مدیریت کسب و کار (dba) هم بگیرید.
   موفق باشی

 2. حامد says:

  سلام و وقت به خیر
  از مجموعه مدیربان و آقای دکتر فرهادی‌نیا تشکر میکنم بابت ارایه خیلی عالی مباحث. من قبلا از جلسات مشاوره ایشون استفاده کرده بودم و چون رضایت بسیار زیادی داشتم و تاثیرش رو در رشد کسب و کارم دیدم، تصمیم گرفتم در دوره mba هم شرکت کنم و بسیار از تصمیمم راضی هستم.
  خداقوت به تیم خوب مدیربان

  • مدیر سایت says:

   سلام و احترام حامد عزیز
   خیلی خوشحالیم که از شرکت تو این دوره رضایت کافی دارید. برای شما و کسب و کارتون آرزوی موفقیت و توسعه بیشتر می کنیم
   موفق باشید

 3. مهدی says:

  سلام
  وقت به خیر
  چقدر جالب و خلاقانه که از بازی برای آموزش استفاده می‌کنید. متاسفانه تصور اکثر ما اینه که بازی فقط برای یادگیری کودکان است.
  موفق باشید

 4. aliram says:

  سلام و عرض احترام
  برای افرادی که با شما قرارداد حمایتگری سالانه ببندند، حضور در دوره mba رایگان هست یا باید هزینه شو پرداخت کنند؟

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست عزیز
   حمایتگری سالانه ما شامل سه بخش آموزش، کوچینگ و مشاوره است. افرادی که از این خدمت استفاده می کنند، می‌تونند از آموزش های دوره ام بی ای رایگان و بدون پرداخت هزینه مجزا استفاده کنند.

 5. فرید says:

  سلام
  خسته نباشید
  مباحث این دوره برای کسب و کارهای صنابع خاصی مفیده یا برای هر نوع کسب و کاری؟ و اینکه در صورتی که در این دوره شرکت کنیم از خدمت مشاوره دکتر فرهادی نیا هم شامل ما می شه؟

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست عزیز
   ۱. این دوره یک دوره آموزشی مهارت های مدیریت است و برای هر مدیری از هر صنعتی مفید است.
   ۲. خیر متاسفانه. فقط مشتریان حمایتگری سالانه می تونند از مشاوره اقای دکتر و آموزش های دوره ام بی ای به صورت رایگان استفاده کنند.

 6. حسن ایمانی says:

  سلام
  من مشهد نیستم و درگز زندگی می کنم. متاسفانه شرایطم طوری نیست که بتونم حضوری در دوره شما شرکت کنم. دوره mba مجازی تون به چه صورت است؟

  • مدیر سایت says:

   سلام دوست عزیز
   دوره مجازی ما به این صورت هست که ویدیوی جلسات رو هر هفته به همراه تمرینات مربوط به همون سرفصل بهتون می دیم. شما هم باید تمرینات رو بعد از اینکه انجام دادید، برای ما بفرستید تا ویدیوی جلسه بعد رو دریافت کنید.
   شهریه دوره نصف دوره حضوری مون هست؛ یعنی ۹میلیون و ۵۰۰هزار تومان.
   از لحاظ کیفیت ویدیوها هم مطمئن باشید که هم از لحاظ فنی و هم محتوایی در حد خیلی خوبی هستند.

 7. قلیچی says:

  سلام
  سال نو مبارک
  از مجموعه مدیربان بابت برگزاری این دوره حرفه ای خیلی متشکرم. پشتیبانی فوق العاده ای دارید. از وقتی در این دوره شرکت کردم، زندگی کاری و شخصی من تغییرات زیادی کرده و نظم زیادی وارد کار و زندگی من شده. توجه شما به رشد فردی در کنار توسعه و رشد کسب و کار بسیار ستودنی هست و من کمتر مجموعه ای رو دیدم که این طور باشه.
  از دکتر فرهادی نیا و سایر اساتید دوره بسیار سپاسگزارم
  موفق باشید

  • مدیر سایت says:

   سلام و ارادت
   دوست عزیز شما باید ببینید که نیازتون چی هست و براساس اون تصمیم بگیرید در کدوم گرایش شرکت کنید.
   مقاله گرایش های mba رو بخونید. به انتخاب درست و بهینه شما کمک می‌کنه.
   موفق باشید

 8. صادق افخم says:

  سلام
  افرادی که امکان شرکت در تمام کارگاه‌های دوره رو ندارند و فقط بعضی از سرفصلها رو نیاز دارند، می تونند ویدیو بعضی جلسات رو تهیه کنند؟

  • مدیر سایت says:

   سلام و ارادت
   بله.
   برای افرادی که ویدیوهای دوره رو تهیه می کنند،کاربرگ های تمرین در نظر گرفته شده. همچنین اگه سوالی داشته باشند، می تونند با استادان در ارتباط باشند و سوالاتشون رو بپرسند

  • مدیر سایت says:

   سلام و عرض ادب
   اگر منظور شما کوچینگ مدیران اجرایی هست، متاسفانه جزو مباحث این دوره نیست؛ اما یکی از درس های این دوره سرفصل «مدیر در نقش کوچ» هست که طی ۴ جلسه برگزار شد و ویدیوی جلسات هم به‌زودی در بخش محصولات سایت قرار می‌گیره و قابل تهیه هست
   موفق باشید

 9. همتی says:

  سلام و خسته نباشید به اعضای خوب مجموعه مدیربان
  از اینکه این دوره پربار رو برگزار کردید و این توفیق نصیب من شد تا شرکت کنم بسیار خرسندم. شرکت در این دوره نقطه عطفی در زندگی شخصی و کاری من بود؛ چون هم در زمینه توسعه فردی خیلی رشد کردم و هم اینکه در کسب‌وکارم شاهد رشد چشمگیری بودم.
  همیشه موفق و پاینده باشید

  • مدیر سایت says:

   سلام و احترام
   بله. امکان پرداخت اقساطی و شرایطی هم وجود داره. برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساطی از طریق چت واتساپ با روابط عمومی مجموعه در ارتباط باشید

 10. مهری محمدی says:

  سلام
  وقت به خیر
  من می‌خوام در دوره آنلاین شما شرکت کنم. باید صبر کنم تا دوره جدیدتون شروع بشه و بعد ویدیوها رو تهیه کنم یا همان الان میتونم اقدام به خرید کنم؟

  • مدیر سایت says:

   سلام به شما هر زمان که بخواهید می‌تونید در دوره شرکت و ویدیوها رو تهیه کنید. اگر بعد از زمان خرید شما سرفصل جدیدی اضافه شد، ویدیوهای اپن جلسات هم در اختیارتان قرار میگیره

 11. iman says:

  سلام
  خسته نباشید
  من در حال حاضر می تونم توی دوره حضوری شما شرکت کنم و شرایطش رو دارم؛ اما ممکنه تا ۲ ماه آینده مجبور به مهاجرت بشم. من باید شهریه دوره حضوری رو پرداخت کنم یا دوره آنلاین؟

 12. دکتر حمید ریحانی says:

  سلام به مسئولان مجموعه خوب و دوست داشتنی مدیربان
  خسته نباشید می گم به دکتر فرهادی نیا عزیر و دلسوز واقعی کسب و کارها
  خوشحال هستم که این دوره رو راه اندازی کردید. این دوره قطعا کمک زیادی به رشد کسب و کارها خواهد کرد
  همیشه موفق و پاینده باشید.

 13. امین بهنام says:

  سلام و خداقوت
  دانشجوی ارشد مدیریت استراتژیک هستم
  متخصص طرح و برنامه سازمانی
  تحقیق و توسعه و تدوین سنداستراتژی
  و علاقه مند حوزه تدریس مدیریت
  زیمنه ای برای همکاری وجودداشت درخدمتم

  • مدیر سایت says:

   سلام و عرض ادب
   همکاری با شما باعث افتخار ماست جناب بهنام
   در صورت فراهم شدن زمینه همکاری حتما از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهیم بود
   موفق باشید

 14. حامد ثانی says:

  سلام
  من مشهد هستم.
  اگه بخوام در بعضی از سرفصل های کلاس (بر اساس نیازم) به صورت حضوری شرکت کنم، این امکان وجود داره؟
  نمی خوام در کل دوره شرکت کنم

  • مدیر سایت says:

   سلام

   لطفا درخواستتون رو در مکتوب و در قالب یک ایمیل برای ما بفرستید تا بعد از بررسی های لازم پاسخ رو خدمتتون بفرستیم

  • مدیر سایت says:

   مدیریت فرایند کسب و کار خیلی جزئی‌تر از مدیریت جامع هست. مدیریت فرایند کسب و کار فقط به فرایندهای سازمانی می‌پردازد؛ اما در دوره جامع ام بی ای ر علاوه بر فرایندها به ساختار و استراتژی کسب و کار، پیشینه آن و…. می‌پردازیم.

  • مدیر سایت says:

   سلام
   آخرین سرفصلی که در حال برگزاری است، برندینگ هست. سرفصل بعدی مدیریت منابع انسانی است. برای ثبت‌نام از طریق چت واتساپ با روابط عمومی مجموعه در ارتباط باشید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

  • مدیر سایت says:

   سلام
   این موضوع رو در برنامه داریم. اما درکل تجربه ما نشون داده که مدیران کسب و کار به‌علت مشغله کاری که دارند، در ابتدا پرشور و بعد کمتر در کلاس‌های حضوری یا آنلاین حاضر می‌شن؛ به همین دلیل ما ویدیوی جلسات رو در اختیارشون قرار می‌دیم و البته پشتیبانی هم می‌کنیم تا درصورتی‌که سوال یا راهنمایی در خصوص مباحث اموزشی دوره داشتند، بتونیم بهشون کمک کنیم.

 15. علی لسانی says:

  سلام
  توی سرفصل‌های دوره‌تون نوشتید: کارگاههای توسعه فردی
  این سرفصل‌ها در دوره های مدیریتی مرسومه یا شما اضافه کردید,؟

  • مدیر سایت says:

   سلام به شما
   تدریس سرفصل‌های توسعه فردی در دوره‌های مدیریتی مرسوم نیست. چون هدف ما در مدیربان رشد و توسعه فردی و کسب و کاری افراد در کنار یکدیگر هست، ما این سرفصل‌ها رو اضافه کردیم تا یک دوره جامع و چندبعدی ارائه بدیم.

  • مدیر سایت says:

   سلام و عرض ادب
   هدف ما از برگزاری این دوره افزایش مهارت‌های مدیریتی در شرکت‌کنندگان هست. به همین دلیل نه آزمونی گرفته می‌شه و نه کارنامه ای ارائه می‌دیم. تمام تلاش ما ارائه آموزش‌های کاربردی هست که هر مدیری بتونه در کسب و کار خودش پیاده کنه.

 16. mahdiye says:

  سلام
  توی سرفصل های دوره تون مدیریت فروش و مدیریت بازاریابی رو جدا نوشتید. دردوره شما دو تا سرفصل جدا تدریس می شه؟

  • مدیر سایت says:

   سلام و احترام
   بله دو سرفصل جداست. مدیریت کادر فروش رو آقای اشرف و مدیریت مارکتینگ رو اقای دکتر فرهادی‌نیا تدریس می‌کنند.

 17. ملیحه خندان says:

  سلام
  وقتتون به خیر و نیکی
  این سرفصل های آموزشی دوره mba مثل مدیریت منابع انسانی رو به صورت تک دوره در سازمان مشتری برگزار می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =