INTRO-coache-maher3

دوره آموزش کوچینگ و تربیت کوچ حرفه ای (دوره کوچ ماهر)

چرا آموزش کوچینگ ؟

بیاید اول درباره این صحبت کنیم که چرا آموزش کوچینگ و یادگرفتنِ آن در قرن ۲۱ مهم هست، چه کسانی باید در دوره های کوچینگ و تربیت کوچ شرکت کنند و یادگیری این مهارت چه دستاوردهایی برای شرکت‌کنندگان این دوره‌ها دارد؟

اموزش کوچینگ کمکتان می‌کند به مهارت‌های قرن ۲۱ مسلط شوید.

چقدر با مهارت‌های قرن ۲۱ آشنایی دارید؟ به نظر شما یادگیری این مهارت‌ها چقدر ضروری است و کوچینگ (مربیگری) چه نقشی در به‌دست‌آوردن این مهارت‌ها دارد؟ کوچینگ کمک می‌کند مهارت‌های قرن ۲۱ را کسب یا آن‌ها را در خودتان تقویت کنید و به دیگران هم کمک کنید تا این مهارت‌ها را به دست آورند.

این مهارت‌ها عبارت‌اند از: تفکر انتقادی، خلاقیت، هماهنگی با دیگران، حل مسأله، رهبری، هوش هیجانی و تصمیم گیری. در ادامه به ارتباط بین کوچینگ و بعضی از این مهارت‌ها اشاره می‌کنیم.

پیشنهاد می‌کنیم با مطالعۀ مقاله کوچینگ بستری برای کسب مهارت‌های قرن ۲۱ با این مهارت‌ها آشنا شوید.

دستاوردهای یادگیری کوچینگ در حوزه فردی

 • یادگیریِ مهارت کوچینگ به شما کمک می‌کند ارتباط موثرتری با اطرافیانتان برقرار کنید؛ به‌عنوان مثال آن‌ها را قضاوت نکنید، با دیگران بهتر همدلی کنید، نوع نگاهتان به مسائل عوض و مهارت حل مسأله در شما تقویت شود. همچینن به دیگران کمک کنید تا ارتباط بهتری با خود و اطرافیانشان برقرار کنند؛
 • کوچینگ باعث می‌شود مسئولیت‌پذیر شوید و به اطرافیان و دوستانتان کمک کنید تا مسئولیت‌پذیر باشند؛
 • کوچینگ باعث می‌شود نظم فکری و فیزیکی بیشتری پیدا کنید و به دوستان و اطراقانتان هم کمک کنید فکری منظم داشته باشند؛

self-discipline

 • اگر والدین هستید، یادگیریِ کوچینگ باعث می‌شود نحوۀ مواجهه شما با فرزندانتان و مسائل آن‌ها بهتر شود. کوچینگ به شما یاد می‌دهد به فرزندانتان گوش دهید و به دنیای مطلوب آن‌ها وارد شوید؛ بنابراین می‌توانید ارتباط بهتری با آن‌ها برقرار کنید. این اتفاقات باعث افزایش اعتمادبه‌نفس فرزندان شما و موفقیت آن‌ها در زمینه‌های مختلف می‌شود؛
 • یادگیریِ کوچینگ باعث تقویت تفکر انتقادی در شما می‌شود. کوچینگ باعث می‌شود سؤالات بهتری خلق کنید؛ زیرا یکی از ابزارهای مهم کوچینگ پرسش‌گری (پرسیدن سؤالات مؤثر) است؛ بنابراین کوچ‌ها می‌توانند از زوایای گوناگون سؤالات مختلفی را بپرسند؛

ماریل آدامز: «سؤالاتت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند»

برای تقویت مهارت تفکر نقاد حتما کتاب شش کلاه تفکر اثر ادوارد دوبونو را بخوانید.

 • یادگیری کوچینگ باعث تقویت تفکر خلاق در شما می‌شود؛ زیرا سه ابزار پایه‌ای کوچینگ ( پرسشگری، گوش دادن فعال و بازخورد دادن) باعث می‌شوند هم کوچ و هم کوچی خلاق‌تر شوند. گذشته از آن چون در جلسات کوچینگ، یادگیری به‌صورت مشارکتی اتفاق می‌افتد، شما به‌عنوان کوچ از ایده‌های مراجعانتان می‌توانید استفاده کنید و همین هم تفکر خلاق شما را تقویت می‌کند.

coaching-craetivity

نظر آقای حاتمی، یکی از شرکت‌کنندگان دوره کوچ ماهر دربارۀ استفاده مفید از این دوره

نظر سرکار خانم نورانی، یکی از شرکت‌کنندگان دوره ششم کوچ ماهر دربارۀ این دوره

نظر سرکار خانم خیاط، یکی از شرکت‌کنندگان دوره ششم کوچ ماهر دربارۀ این دوره

دستاوردهای یادگیری کوچینگ در حوزه سازمانی و کسب و ‌کاری

هیچ می‌دانستید کوچینگ (مربیگری) در آمارها جزء مؤثرترین پیش‌ران‌ها و زمینه‌های توسعۀ سازمانی معرفی و فقط در کشور کانادا در سال ۲۰۱۶ به‌عنوان دومین حرفۀ روبه‌رشد شناخته شده است؟

حتماً می‌دانید در هزارۀ سوم، کسب‌وکارها به‌سمت اولویت‌دادن به منابع ‌انسانی و دانشِ نرم حرکت کرده‌اند؛ به‌طوری‌که عمدۀ سازمان‌ها چاره‌ای ندارند به‌‌جز اینکه روی توسعۀ کیفیِ منابع انسانی‌شان کار کنند.

یک کوچ حرفه‌ای کمک می‌کند افراد هم در زندگی شخصی و هم در کار به خودآگاهی برسند، عملکرد بهتری داشته باشند، تغییرات را از خودشان شروع و برای زندگی‌شان هدف گذاری کنند و از راهکارهای خلاقانه‌ای برای حل مسائل و رسیدن به اهدافشان استفاده کنند؛ بنابراین سطح زندگی فردی و شغلی‌شان ارتقا پیدا می‌کند.

Bill-Gates-Quotes-coaching

حتماً این جملۀ معروف از بیل گیتس را شنیده‌اید که می‌گوید:

«هر فردی به کوچ نیاز دارد.»

در کوچینگ شما از ایده‌ها و تجربه‌های ارزندۀ مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای مختلف استفاده می‌کنید و به آن‌ها کمک می‌کنید خودشان به راهکارهای موردنیازشان برسند. به‌عبارتی در فرایند کوچینگ، کوچ و مراجع (کوچی) در رابطه‌ای برد-برد شرکت می‌کنند.

 • اگر مدیر هستید، شرکت در دوره آموزش کوچینگ به شما کمک می‌کند ارتباط بهتری با کارمندانتان برقرار و تیمتان را بهتر رهبری کنید و البته در کنار آن از نظر فردی هم رشد کنید. اکثر مدیران بیشتر تمایل دارند به‌جای اینکه به کارمندشان گوش دهند، صحبت کنند. این کار باعث می‌شود کارمندانشان نتوانند توانایی‌ها و ظرفیت‌هایشان را بروز دهند و در محیط کار رشد کنند.
 • در دوره کوچینگ «کوچ ماهر» یاد می‌گیرید چطور مدیر بهتری باشید تا کارمندانتان با عشق در سازمان شما کار کنند و بودن در مجموعۀ شما را به هرجای دیگری ترجیح دهند. کوچینگ کمک می‌کند تا رابطه برد-بردی بین «مدیر در نقش کوچ» و کارمندان برقرار شود.اگر مدیر سازمان یا کسب و کاری هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله کوچینگ مدیران اجرایی را بخوانید.
 • اگر کارمند هستید، یادگیری کوچینگ باعث می‌شود مسئولیت پذیری، خلاقیت، عمل‌گرایی شما بیشتر شده و در محیط کارتان رشد کنید. در این دوره سرفصل‌هایی ویژۀ راه‌انداری شغل کوچینگ ارائه می‌دهیم. این آموزش‌ها باعث می‌شود خلاقیت شما بیشتر شده و طبیعتاً این موفقیت‌ها به افزایش حقوق شما کمک می‌کند. درضمن اگر کارمند هستید می‌توانید در این حرفه به‌عنوان شغل دوم مشغول به کار شوید.

اگر برای ثبت‌نام در دوره و شرکت در آن به مشاوره نیاز دارید، به یکی از سه راه زیر اقدام کنید:

 1. درخواست‌تان را برای شرکت در دوره آموزش کوچینگ با پرکردن فرم زیر به اطلاع ما برسانید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم؛
 2. با شماره ۰۹۰۳۴۵۶۶۳۹۹ تماس بگیرید؛
 3. به شماره ۰۹۰۳۴۵۶۶۳۹۹ در واتساپ پیام دهید.

  توضیحات آقای فقیری، مدرس مهارت های بین المللی کوچینگ درباره دوره آموزش کوچینگ «کوچ ماهر»

  پیشنهاد می‌کنیم مقاله کوچینگ چیست؟ را حتما بخوانید. البته در این بخش هم تعریف‌های مختصری درباره کوچینگ و دستاوردهای حاصل از آن آورده‌ایم.

  کوچینگ چیست؟

  کوچ در جلسه کوچینگ با استفاده از مهارت گوش دادن فعال و بازخورد دادن به کوچی کمک می‌کند تا گره‌های ذهنی‌ش باز شده و به تصمیم و انتخاب و سپس عمل برسد.

  • تعریف ساده کوچینگ: چارچوبی فکری‌گفت‌وگویی که بین کوچ و کوچی (مراجع) اتفاق می‌افتد. کوچ با استفاده از مهارت گوش دادن فعال که مهارتی پایه‌ای در کوچینگ است، کمک می‌کند تا کوچی توانمندتر شود و بتواند به اهداف و خواسته‌هایش با مسئولیت خودش برسد؛ به‌عبارتی حرکت از وضعیت موجود به وضعیت مطلوبش. کوچ (رهیار موفقیت) فردی است که در این مسیر کوچی را رهیاری و همراهی می‌کند.
  •   کوچینگ مسیری برای محقق شدن ایده‌های شماست. تا حالا برایتان پیش آمده که ایده‌ای (چه فردی و چه کسب‌وکاری) در ذهنتان داشته ولی برای اجراکردنش کاری نکرده باشید؛ اما دوست داشته باشید آن را اجرایی کنید؟ کوچینگ مسیری است که می‌توانید در آن ایده‌هایتان را محقق یا حداقل بدانید باید با آن‌ها چه کنید. این مسیر با همیاری شخصی دیگر اتفاق می‌افتد که به او کوچ (مربی) می‌گوییم.
  • definition-ipce-coaching1
   تعریف ipec از کوچینگ

   مهارت کوچینگ شیوه‌ای نوین برای حل مسئله‌های شماست. این شیوه خیلی کارآمد است؛ چون به حرکت و اقدام  منجر می‌شود. در دانش کوچینگ معتقدیم این مسئله مال شما و راه‌حل آن هم نزد خود شماست و باید راه‌حلش را خودتان پیدا کنید؛ اما چطور؟ کوچ فردی است که با استفاده از یک سری مهارت‌ها و ابزارها و ایجاد انگیزه به شما کمک می‌کند تا بتوانید این راه‌حل‌ها را از درونتان پیدا کنید.

   problem-solving

   در جلسات کوچینگ، کوچ (همراه موفقیت) با پرسیدنِ سؤالات موثر به مراجع کمک می‌کند راهکار حل مسئله‌اش را خودش پیدا کند.

   ما حداقل ۵ نوع یادگیری داریم. باارزش‌ترینِ آن‌ها یادگیریِ مشارکتی است. فرایند کوچینگ بسیار شبیه به این نوع یادگیری است. کوچینگ یعنی اینکه بتوانید از خودتان یاد بگیرید و به خودتان یاد بدهید. یادگیری از خود خیلی ارزشمندتر و کاراتر است.

   • کوچینگ مسیری برای عمل‌کردن به دانسته‌ها. ممکن است خیلی مطالب، مهارت‌ها و موضوعات را بدانیم؛ ولی آن‌ها را عملی نکرده باشیم. دانسته‌های ما مثل آب است که اگر به جریان نیفتد، می‌گندد. برای اینکه دانسته‌هایمان را به جریان بیندازیم، باید گردوغبارشان را بگیریم تا دانسته‌هایمان زمینۀ عملی‌شدن پیدا کنند. فرایند کوچینگ شبیهِ جریان تمیز‌کردن و فعال‌کردن دانسته‌هایمان است.

           تعریف ‌کوچینگ از نظر فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)

  definition-of-coaching-icf
  تعریف فدراسیون بین المللی کوچینگ درباره مفهوم کوچینگ

  تعریف ICF COACHING دربارۀ مفهوم کوچینگ

  همکاری با مراجع در یک فرایند خلاقانه و تفکربرانگیز که برای مراجع الهام‌بخش باشد و پتانسیل فردی و حرفه ای او را افزایش دهد.

  coaching-Achievements

  دستاوردهای شرکت در دوره کوچینگ مدیربان (دوره کوچ ماهر)

  1. دوره کوچ ماهر به شرکت‌کنندگان این دوره کمک می‌کند تا بتوانند به‌عنوان کوچ و به‌صورت حرفه‌ای مشفول به کار شوند. درصورتی‌که مدرس دوره از عملکرد شما رضایت داشته باشد، می‌توانید همکار ما در مجموعۀ مدیربان و به‌عنوان کوچ مشغول به کار شوید.
  2. این دوره شامل جلسات آموزش کوچینگ ویژه راه‌اندازی شغل کوچینگ است که به شما مهارت‌های لازم برای راه‌اندازی شغل کوچینگ یا مربیگری را آموزش می‌دهیم.

  مشخصات و سرفصل های دوره آموزش کوچینگ «کوچ ماهر»

  Headings-coache-maher-course
  سرفصل‌های دوره کوچ ماهر

  دوره جامع کوچینگ «کوچ ماهر» چند ساعت است و شامل چه آموزش‌ها و مهارت‌هایی است؟

  آموزش های ما در این دوره براساس ۱۱ صلاحیت کوچینگ است؛ صلاحیت های کوچینگ را ICF (فدراسیون بین المللی کوچینگ) تعریف می‌کند.

  دوره آموزش کوچینگ ما به‌صورت مجازی برگزار می‌شود و شامل  ۱۱۱ ساعت آموزش عملی و کارگاهی است که شامل بخش‌های زیر است:

  • ۳۶ ساعت (۱۸ جلسۀ ۲ساعته) کلاس کارگاهی به‌صورت آنلاین و مجازی از طریق وبینار؛
  • ۹ ساعت فیلم ضبط‌شدۀ آموزشی در مجموعۀ مدیربان دررابطه‌با آموزش مهارت‌ها و ابزارهای کوچینگ؛
  • ۲۰ جلسۀ یک‌ساعتۀ کوچینگِ تمرینی. در این جلسات شما می بایست فرد دیگری را کوچ کنید؛
  • ۲۰ جلسۀ یک‌ساعتۀ کوچینگِ هم‌سطح تمرینی؛
  • ۱۰ جلسۀ یک‌ساعتۀ کوچینگ. در این جلسات یک کوچ ماهر شما را کوچ خواهد کرد؛
  • ۱۶ ساعت فیلم و وبینار کارگاهی‌عملی، ویژۀ راه‌اندازیِ شغل کوچینگ؛
  • پشتیبانی در حین دوره به‌وسیلۀ اکشن‌کوچ؛
  • منتورکوچینگِ فردی؛
  • منتورکوچینگ گروهی؛
  • آموزش و آشنایی با شیوۀ راه‌اندازیِ کسب و کار کوچینگ؛
  • ارائۀ منابع و جزوه کوچینگ (جزوه‌‌های آموزشی موردنیاز در قالب فایل pdf)؛
  • امکان پرسش‌وپاسخ و رفع اشکال با مدرس دوره؛
  Schmidt
  نظر اریک اشمیت درباره بازخورددادن (یکی از ابزارهای کوچینگ)

  اریک اشمیت: «مردم هیچ‌گاه نمی‌توانند خودشان را به‌گونه‌ای ببینند که دیگران آن‌ها را می‌بینند و ارزیابی می‌کنند.»

  سرفصل‌های ویژه راه‌اندازی شغل کوچینگ (به‌صورت وبینار و همراه با ویدیو)

  1. فروش و بازاریابی؛
  2. برندینگ سازمانی؛
  3. تبلیغ‌نویسی؛
  4. دیجیتال مارکتینگ؛
  5. برنامه ریزی استراتژیک؛
  6. پنج نیروی رقابتی پورتر؛
  7. آینده‌پژوهی؛
  8. چند ساعت در ماه اجرا کنیم؟
  9. مبانی اولیه بازاریابی؛
  10. جلسۀ اول همخوانی کاتلر؛
  11. مخاطب شخص را می‌خرد؛ نه خدمت؛
  12. نحوۀ پرزنت (ارائه) کوچینگ به مشتریان؛
  13. پرسونال برندینگ؛
  14. فروش کوچینگ به مراجع سرشلوغ.

  هدایای ویژه‌ شرکت‌کنندگان در این دوره

  ۱٫ کتاب های آموزش کوچینگ و فرهنگ کوچینگ (کتابهای لاتین و ترجمه‌شده)؛

  ۲٫ فلش‌مموری ۶۴ گیگابایتی؛

  چرا دوره کوچ ماهر  coache-maher-logo

  دوره کوچینگ ما (دوره کوچ ماهر) چه ویژگی‌هایی دارد که به ما اطمینان می‌دهد شرکت در این دوره را به شما پیشنهاد کنیم؟ دوره کوچ ماهر یک دوره جامع کوچینگ است. در این بخش به تنها ۷ ویژگی بارز این دوره اشاره می‌کنیم:

  • حضور استادی باتجربه به‌عنوان مدرس دوره

  در این دوره می‌توانید از حضور استادی باتجربه بهره ببرید. مدرس این دوره، آقای حمید فقیری، سابقه‌ای درخشان درزمینۀ آموزش کوچینگ و اجرای جلسات کوچینگ فردی و کسب‌وکاری دارند.

  شما هیچ‌وقت با مطالعۀ کتاب کوچینگ یا حتی با گرفتنِ مدرک بین المللی کوچینگ کوچ نمی‌شوید؛ بلکه لازم است ابتدا کوچینگ را به‌خوبی آموزش ببینید و سپس آن را اجرا کنید تا در شغل کوچینگ حرفه‌ای شوید.

  یکی از ارزش‌گذاری‌های فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) برای میزان توانمندی و مهارت کوچ‌ها میزان ساعت جلسات کوچینگ و تجربۀ آن‌هاست.

  • کارگاهی‌بودن

  یادگیریِ مهارت کوچینگ به تمرین و ممارست نیاز دارد؛ بنابراین شما  باید علاوه بر مشاهدۀ ویدیو‌های آموزشی بستۀ کوچ ماهر در خودِ کلاس به‌صورت زنده و تحت نظارت مدرس مهارت‌های موردنیاز کوچینگ را تمرین کنید.

  این تمرین‌ها و جلسات کمک می‌کند تا مدرس بتواند نکات لازم برای اجرای هرچه بهتر جلسات کوچینگ را به شما آموزش دهد؛ نکاتی که باعث می‌شود به مراجع کمک کنید به اهدافش برسد و از جلسه کوچینگ بیشترین بهره را ببرد.

  • مستمربودن دوره

  برای ماهرشدن در هر مهارتی نیاز دارید آن را تدریجی یاد بگیرید. کوچینگ هم از این قضیه مستثنا نیست. آموزش‌های مقطعی پایدار نیستند و به عمل تبدیل نمی‌شوند.

  دوره آموزشی کوچ ماهر این بستر را برای شما فراهم کرده است تا در مدت ۹ ماه این مهارت را به‌صورت کارگاهی و عملی یاد بگیرید، از آن در زندگی و کسب‌وکارتان استفاده کنید و در شغل کوچینگ مشغول به کار شوید.

  نظارت مدرس دوره بر فرایند کوچینگ شما

  اجرای کامل و بی‌نقصِ فرایند کوچینگ خیلی مهم است و نظارت و تجربۀ مدرس دوره به این موضوع کمک زیادی می‌کند. این نظارت و تجربه کمک می‌کند تا علاوه بر اینکه شما ایرادات خودتان را متوجه می‌شوید، بتوانید کوچینگ را به‌صورت عالی پیاده‌سازی و اجرا کنید.

  coache-maher-poster6

  • در میدانِ عمل بودن

  از ویژگی‌های مهم دوره کوچ ماهر می‌توان به این مورد اشاره کرد: شما در حین یادگیریِ مهارت های کوچینگ در طول دوره و پس از اتمام آن می‌بایست تحت نظارت گروه آموزشی مدیربان افراد واقعی را کوچ کنید؛ مسلماً بازخوردهای گروه آموزشی به شما کمک می‌کند تا این مهارت را حرفه‌ای‌تر یاد بگیرید.

  • فرصت‌های شغلی کوچینگ پس از دوره

  به جرأت می‌توانیم بگوییم اگر شما کلیۀ تمرین‌های این دوره را انجام بدهید، مجموعۀ مدیربان باتوجه‌به نیاز خود به شما پیشنهاد همکاری خواهد داد؛ بنابراین می‌توانید همکار ما در مجموعۀ مدیربان شوید.

  • محتوای آموزشی و کارگاهیِ باکیفیت

  ارائۀ آموزشی باکیفیت برای ما بسیار مهم و اساسی است؛ به همین دلیل ویدیو‌های آموزشی این دوره را در استودیو  ضبط  کرده‌ایم و در اختیارتان قرار می‌دهیم. محتوای آموزشی این دوره براساس نیاز واقعی کوچی‌ها (مراجعان) تدوین شده است و تقدیم شما دانشجویان کوچینگ می‌شود.

  سؤالات متداول درباره این دوره

  سؤالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید:

  ما دوره کوچینگ مان را به‌صورت مجازی برگزار می‌کنیم؛ زیرا مزایای زیر را دارد:

  1. تمرکز بیشتر شرکت‌کنندگان در کلاس آنلاین؛
  2. راحتی در پوشش و موقعیت متناسب با فضای دلخواه شرکت‌کنندگان؛
  3. کاهش هزینه‌های رفت‌وآمد؛
  4. کاهش اتلاف زمان؛
  5. ارزان‌تر بودن نسبت به دوره‌های حضوری؛
  6. بازدهی بالاتر برای یادگیری؛
  7. نداشتنِ محدودیت مکانی؛
  8. و… .

  faghiri-coache-maher

  1. حمید فقیری مدرس مهارت‌های کوچینگ با بیش از هزار ساعت تجربۀ آموزش کوچینگ و همچنین اجرای کوچینگ؛
  2. مدرس کوچینگ در شرکت‌های آموت، ماموت، کتاب‌پردازان و مدیربان؛
  3. تجربۀ برگزاری ۸ دوره آموزش کوچینگ؛
  4. مدرس مهارت‌های نرم در مؤسسات فرهنگی و آموزشی و مدیریتی.

  بله. ما از بین افرادی که دوست دارند در این دوره شرکت کنند، افراد زیر را گزینش می‌کنیم:

  1. افرادی که شوق به یادگیری مطالعه و پیشرفت یکی از اولویت‌های آن‌هاست؛
  2. افرادی که به یادگیری کوچینگ علاقه دارند؛
  3. افرادی که دوست دارند هم به خودشان و هم به دیگران کمک کنند؛
  4. افرادی که اهل انجام تمرین و عمل‌گرا هستند.

  People do not run away from change; From that change They run away

  اگر بخواهیم به‌صورت معقول و منطقی به این سؤال پاسخ بدهیم این‌طور می‌گوییم: فرض کنید یک کوچ در روزهای کاری هفته سه مراجع کوچینگ دارد.

  اگر هزینه کوچینگ بابت هر جلسه کوچینگ ۱۰۰،۰۰۰ تومان باشد (که البته کاملا معقول است و اصلا مبلغ زیادی نیست) در پایان یک ماهِ کاری حقوق او به حدود ۸۰۰۰،۰۰۰ تومان در ماه می‌رسد؛ البته درصورتی‎که تمام تمرینات طول دوره را انجام دهد.

   

  faghiri-professional-coach

  پیشنهاد ما برای برنامه روزانۀ یک کوچ حرفه ای به این صورت است:

  1. برگزاری جلسات کوچینگ؛
  2. صرف زمانی از شبانه‌روز برای رشد و توسعۀ فردی خودش و مهارت کوچینگش؛
  3. صرف زمانی برای رشد و توسعۀ کسب‌وکار کوچینگش.

  یک کوچ با داشتن این برنامه به‌راحتی می‌تواند به حقوق بسیاری خوبی برسد؛ حتی قبل از تمام‌شدن دوره آموزشی کوچ ماهر.

  قطعاً. اگر شما در دوره ۹ماهه کوچ ماهر حداقل ۵ و حداکثر ۲۱ ساعت در هفته برای تمرین‌کردن وقت بگذارید، سه برابر سرمایه‌ای را که صرف شرکت در این دوره کرده‌اید، به دست می‌آورید.

  اگر آموزش‌های ما را اجرا کنید و با وجود این درآمدتان به این سطح نرسد، تمام مبلغ سرمایه‌گذاری شما را برمی‌گردانیم.

  برای دیدن ویدیوهای بارخورد اعضای شرکت‌کننده در دوره کوچ ماهر لطفا فیلترشکن‌تان را روشن کنید؛ زیرا از یوتیوب بارگزاری می‌شوند.

  پخش ویدیو
  پخش ویدیو
   

  شرکت در این دوره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

  • رهبران و مدیران ارشد سازمان‌ها؛
  • آزادکارها (فری‌لنسر‌ها)؛
  • دانشجویان (خصوصاً رشته‌های گروه علوم انسانی و مهندسی)؛
  • مشاوران و مربیان و منتورها؛
  • مدیران و کارشناسان منابع انسانی؛
  • مدیران و کارشناسان بازاریابی و فروش؛
  • مربیان و سرپرستان ورزشی؛
  • مؤسسان و مدیران مشاغل نوپا (استارتاپ‌ها)؛
  • مشتاقان وعلاقه‌مندان به یادگیری مهارت کوچینگ.

  اگر شما هم:

   • علاقه‌مند به ارتقای سطح زندگی خودتان و دیگران هستید؛
   • فردی دارای اعتبار و معتمدِ اطرافیان برای حل مسائل و مشکلاتشان هستید؛
   • به‌دنبال توسعۀ دانش و مهارت‌های فردی و کسب‌وکاری هستید؛
   • می‌خواهید در شغلتان ارتقا پیدا کرده و دستمزد بیشتری دریافت کنید؛
   • می‌خواهید در کنار اشتغال به کار فعلی‌تان شغل دومی با درآمد مناسب داشته باشید؛
   • می‌خواهید به‌عنوان کوچ ماهر به‌صورت حرفه‌ای وارد این کسب‌وکار شوید؛
   • و… .

  هزینه دوره کوچینگ مدیربان چقدر است؟

  خیلی‌ها از ما می‌پرسند قیمت دوره کوچینگ مدیربان چقدر است. بیایید به‌جای هزینه کلمۀ سرمایه‌گذاری را به کار ببریم. دستاوردهای حضور در این دوره در برابر میزان سرمایه‌گذاری شما بسیار ناچیز است.

  در این دوره امکان ثبت‌نام از طریق پرداخت اقساطی را برای علاقه‌مندان به یادگیری کوچینگ فراهم کرده‌ایم.

  عزیزانی که به‌صورت نقدی مبلغ دوره را پرداخت می‌کنند با ۷،۰۰۰،۰۰۰ و عزیزانی که به‌صورت اقساط پرداخت ‌کنند با ۹،۰۰۰،۰۰۰ تومان می‌توانند در دوره کوچ ماهر شرکت کنند.

  ضمانت وفای به عهد

  garanty

  و خاطره‌ای از زبان حمید فقیری دربارۀ یکی از  جلسات کوچینگی‌اش

  مراجعی داشتم که بیشتر از ۱۰ شغل عوض کرده بود و توی هرکدوم یا ناموفق یا کم‌موفق بود. چون توی جلسات کوچینگ بار اصلی و مسئولیت روی دوش مراجعه،

  در جلسۀ ۶ به این نتیجه رسیدیم که وابستگی بیش‌ازحد مراجع به پدرش و تکیه به حساب بانکی اون باعث شده بود. وقتی مراجعم این رو متوجه شد، داشت بال درمی‌آورد. بعد از اون هم ازش خبر دارم که توی کار جدیدش خیلی موفق‌تر از کارهای قبلیش هست.

   

  اگر برای ثبت‌نام در دوره و شرکت در آن به مشاوره نیاز دارید، به یکی از سه راه زیر اقدام کنید:

  1. درخواست‌تان را برای شرکت در دوره آموزش کوچینگ با پرکردن فرم زیر به اطلاع ما برسانید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم؛
  2. با شماره ۰۹۰۳۴۵۶۶۳۹۹ تماس بگیرید؛
  3. به شماره ۰۹۰۳۴۵۶۶۳۹۹ در واتساپ پیام دهید.

   1. محبوبه خیاط :

    آنچه بهترین ارمغان از دوره کوچینگ اقای فقیری بدست آوردن کشف نیاز درونی خودم به یه نظم فکری بود.‌‌و با این نظم درونی سایر امور زندگی هم با روال روبه جلو و خوبی پیش میره…
    از دست اندرکاران مجموعه ی مدیربان و کوچ ماهر خیلی ممنونم.

    • حمید فقیری :

     سلام و عرض ادب خانم خیاط گرامی
     خیلی خوشحالیم که شرکت در دوره کوچینگ ما باعث رشد و پیشرفت شما در زندگی‌تان شده.
     موفق باشید

   2. محمد زارعی. دانش آموخته دوره کوچ ماهر :

    این دوره برای هرکسی با هر هدفی میتونه سازنده و کمک کننده باشه.چه برای کسی که به دنبال رشد نگرش ها و مهارت های ارتباطی شخصی است. چه کسانی که به دنبال اثر گذاری بهتر بر دیگران می باشند؛ و چه کسانی که می خواهند از این حوزه و حرفه کسب درامد کنند. جناب آقای فقیری مثل یک پدر و برادر برای رشد و یادگیری شرکت کنندگان در دوره مایه می گذارند.

    • حمید فقیری :

     سلام ممنون آقای زارعی عزیز
     سپاس از لطف شما
     دغدغه و هدف اصلی ما از برگزاری دوره کوچینگ کمک به شرکت‌کنندگان هست تا به اهدافشان برسند؛ چه فردی، چه شغلی، چه کسب‌وکاری و… .
     پاینده باشید

   3. محمدرضا :

    کوچینگ تنها شغل نیست، کوچینگ مهارت زندگی بدون قضاوت کردن ، مهارت توجه فعال به اطراف، کوچینگ مهارت بهتر زندگی کردن هستش.

    • حمید فقیری :

     سلام و عرض ادب آقای مؤدب عزیز
     یکی از اتفاقات بسیار خوب در یادگیری کوچینگ این که یاد می‌گیریم ارتباط موثری با اطرافیانمون برقرار کنیم و این ارتباط هم به رشد خودمون و هم اطرافیانمون کمک می‌کنه.
     موفق باشید

   4. سعیده فخار نوغانی :

    شرکت در دوره کوچکینگ نقطه عطفی در زندگی حرفه ای و شخصی من بود. به نطر مگن در فرایند کوچینگ یک کوچ بیشتر از اینکه به دیگران کمک می کند، خودش به رشد و خودآگاهی می رسد. صمن اینکه احساس رضایتمندی افراد از اینکه در یک سفر اکتشافی درونی همراه آنها بودید لذت کوچینگ را چندبرابر می کند.

    • حمید فقیری :

     سلام و احترام خانم فخار بزرگوار
     به چه نکته دقیق و خوبی اشاره فرمودید.
     یکی از بهترین دستاوردهای دوره کوچینگ رسیدن به خودآگاهی هست.
     ممنون از اینکه دریافت‌تون رو با ما در میان گذاشتید
     موفق باشید

   5. علی رضا حاتمی :

    به نام خدا
    برای من شرکت در دوره ششم کوچینگ مدیربان لطف الهی بود .
    از سویی مهارت کوچینگ را یاد گرفتم که هم در زندگی شخصی و هم در زندگی شغلیم موثره و از سوی دیگر با مجموعه پر از لطف و محبت عزیزان مدیربان و دانشپذیران فهیم و بزرگوار هم دوره آشنا شدم که سرمایه بزرگی هست برام
    همچنین در توسعه شخصی خودم هم تاثیر گذار بوده با تقویت مهارت شنیدن آگاهانه عدم فضاوت و در لحظه بودن و…

    • حمید فقیری :

     سلام و احترام جناب آقای حاتمی عزیز
     شما یکی از دانش‌پذیران فعال دوره ششم بودید و مطمئنم در آینده کوچ موفقی خواهید شد. آشنایی با شما مثل بقیه بزرگواران این دوره مایه مباهات مجموعه مدیربان است.
     زنده باشید

   6. حسین سرهنگ‌زاد :

    با سلام و عرض ادب
    شرکت در دوره کوچ ماهر (ششم) برای من از جهات زیادی مفید بود که بخشی از اون‌ها رو اینجا بازگو می‌کنم. امیدوارم تجربیات من به بقیه کمک کنه که برای شرکت در این دوره بتونن راحت‌تر تصمیم بگیرند.

    ۱. در این دوره (کوچ ماهر) با دوستانی آشنا شدم که اهداف مشترکی داریم که به کسب‌وکارم کمک می‌کنه
    ۲. با مجموعه‌ای (مدیربان) آشنا شدم که فضای بسیار دوستانه و رشد دهنده‌ای داره
    ۳. فکر نمی‌کردم یک دوره آموزشی مجازی بتونه مثل یک دوره حضوری کاملاً جذاب و پویا باشه، ولی اینجا عکسش به من ثابت شد
    ۴. همیشه ارتباط برقرار کردن و کمک کردن به دیگران رو دوست داشتم، که با به دست آوردن این مهارت و برگزاری جلسات کوچینگ به بخشی از اهدافم یا بهتره که بگم آرزو‌هام رسیدم
    ۵. همیشه دوست داشتم شغلی داشته باشم که درآمدش از راه کمک کردن به دیگران باشه و زمانش هم دست خودم باشه
    ۶. این مهارت (کوچینگ) توی شغل اولم (بازاریابی و فروش و همچنین مدیریت تیم) به من خیلی خیلی خیلی کمک کرده و می‌کنه
    ۷. و همچنین توی ارتباطات عمومی‌ام با اطرافیانم بسیار اثرگزار بوده و هست

    بر همین اساس بسیار از خداوند سپاسگزارم و برای اون شخصی که باعث شد من با این مجموعه آشنا بشم دعای خیر می‌کنم.

    • حمید فقیری :

     سلام و احترام جناب آقای سرهنگ‌زاد
     ممنون از نظر لطف شما درباره مجموعه مدیربان
     چقدر این بازخوردهای خوب شما شرکت‌کنندگان عزیز لذت‌بخش‌ هست. خیلی خوشحال هستم که کوچینگ در ابعاد مختلف زندگی شما اثر خوبی گذاشته.
     امیدواریم همیشه موفق و پیروز باشید

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *